Brankárske Fórum Brankárske Fórum Brankársky výstroj Brown Vesta Brown Elite rezonator JB 2200 XL

0 replies, 1 voice Last updated by  valecek 2 years, 11 months ago
 • valecek
  Keymaster
  @valecek
  #1596

  Táto recenzia tu už raz dávnejšie na starom fóre bola, no keďže sa fórum zmazalo, skúsim sa rozpamtať a napísať nejaké postrehy k danej veste.

  pred asi 2 rokmi som si zaumienil, že budem mať výstroj presne rovnakú ako mal Denis Godla 🙂 najprv prišli na rad nohavice Bauer Pro, neskôr Vesta.

  Chalan s nickom brankárska výstroj ju predával za nejakých 200€, tak som si povedal že si kúpim tank.

  Vesta dorazila a už po oblečení nastal maličký problém.

  Veľkosť XL síce u vesty znamená dlhý trup a rukávy, no nie široké ramená. Vestu som mal použitú na ľade asi 2x, no dopadlo to veľkým prúserom. Vesta nesedela, ramená mi ťahalo smerom dozadu a mobilita sa rovnala nule. Určite by vesta sedela lepšie chudučným tenuličkým brankárom, no mne nie. Spracovanie Vesty bolo na veľmi dobrej, avšak dosť zastaralej úrovni. Hrubé šitie, tvrdé lemy a aj použitý materiál. odmenou zaň však bola vysoká trvácnosť a a prakticky nezničiteľnosť i privolanie zranenia. Ak ste niekedy videli reklamu na vesty BROWN, ako mlátia chalana baseballovými pálkami, je to skutočne možné. Chrániče kľúčnej kosti boli jedonielne a dosť uvoľnené, cez stred trupu prechádzal obrovský chránič srdca ktorý tvoril jadro vesty.

  Ako je už všade spomínané a opísané, vesta má v každej penovej kocke kus plastu a tak je prakticky nemožné sa zraniť.Chránenie predlaktia a bicepsov boli veľmi tuhé, v porovnaní s Vaughn priam kamenné a akýkoľvek väčší pohyb spôsoboval problém.

  Posledným a azda najväčším problémom bolo viazanie vesty. Vesta nesedela ako na ramenách, tak aj v dolnej časti, bola príliž dlhá a nedala sa previazať s nohavicami. Vestu som nakoniec vrátil a kúpil som si už spomínanú Vaughn V4 7600 v ktorej chytám doteraz. Chránenie Vaughny je na oveľa nižšej úrovni, stane sa že gólman chytí aj pár modrín, momentálne ako píšem tento článok mám už druhý krát prasknuté rebro, no je to prakticky problém môjho veľkého hrudníka.

  Vestu Brown by som na záver odporúčil útlejším postavám, nakoľko s tam už toho veľa nastaviť nedá a mohol by počas chytania vzniknúť problém.

  imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Viewing 1 post (of 1 total)

You must be logged in to reply to this topic.