Brankárske Fórum Brankárske Fórum Brankársky výstroj Brian’s hockey company Brian's G-netik betony 36+2 custom Puttitschifra

4 replies, 3 voices Last updated by  valecek 2 years, 8 months ago
 • Kubec
  Participant
  @kubec
  #1455

  Už dlhšiu dobu som sa obzeral po betónoch brian’s až som sa nakoniec rozhodol pre G-netik. Tato recenzia je velmi subjektivna, pretože sa nejedna o stock model, ale o verziu upravenu do klasickejšej podoby (absencia smart strap, koženne remene atd.). Betony su konštrukčne velmi podobne betonom focus, ktore mam už dlhšiu dobu ale vyplňove peny su iné. Vrch betonu nad kolenom je koncipovaný ako tvrdá doska, kým betony pod kolenom majú výplň mäkšiu. Celkovo sa ale jedná o tuhé penové jadro vložené do koženného plášťa. Zaujímavé na betónoch sú bočné rolky, ktoré sú z tiež z tvrdenej peny, takže je beton na ohyb velmi tvrdy (to ale neplati u stock modelu, tento má ohyb nad kolenom 1,koleno 2,členok 2). Beton nieje nijak konštrukčne prevratny hlavne preto, že nema žiadne z vychytaviek klasickeho modelu, to mi ale neprekaža. Pohyb v nich je prijemny a klžu sa extremne dobre. Keď som ich prvykrat dostal do ruky a ucitil ake su lahke tak som mal strach v nich ist na lad, po prvych strelach sa ale obavy uplne rozplynuli. Zaujímavým poznatkom je to, že betony majú síce 80° toe taper (focus mal 75°) pocitovo ale betony sedia vyššie a nestava sa mi v nich ako vo focusoch, že by som si klepol koleno o lad v sklze.

  Attachments:
  You must be logged in to view attached files.
  Josef
  Participant
  @josef
  #1460

  super diky

  valecek
  Keymaster
  @valecek
  #1461

  velmi pekne mnamky kupec. co hovoris na vydrz ? materialy, spracovanie, citlive miesta odrov

  Kubec
  Participant
  @kubec
  #1463

  Betony maju miesta na sklzovej ploche riešené parádne. Pri modeli gnetik sa konečne zbavili toho blbého zvyku lemovať sklzovú plochu látkou. na fotke vidiet, že skzova plocha holene je obšita kožou takže nehrozi predieranie v spoji ( u focusov sa mi tam začlai betony drat ako na prvom mieste ). Inak žiadne odery som ešte nespozoroval, jedine od hokejky na tej bočnici ale to je normalne.

  Attachments:
  You must be logged in to view attached files.
  valecek
  Keymaster
  @valecek
  #1465

  parada, su to len detaily, ale mnozstvo takychto detailov robi s produktu jeden ksvely celok

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)

You must be logged in to reply to this topic.