Brankárske Fórum Brankárske Fórum Brankársky výstroj Warrior brankárske hokejky WARRIOR SWAGGER LT 26 " a WARRIOR SWAGGER TF2 26 "

0 replies, 1 voice Last updated by  ondrasek 3 years, 2 months ago
 • ondrasek
  Keymaster
  @ondrasek
  #1122

  Jedna recenzia tu už bola na warrior swagger TF2, tak skúsim opísať moje dojmy a porovnania s Warrior Swager LT, nakoľko ich používam ako dvojičky, – zápasová a tréningová hokejka.

  TF 2 som kúpil za neuveriteľne dobrú cenu a to 55€ za kus, ak zoberiem 3 kusy tak som používal tieto hokejky dosť dlho, no zdroj vyschol a tak mi ostala posledná použiteľná a potreboval som náhradu. Kamoš predával neskutočne veľa kusov Swagger LT, tak som jednu zobral. Na TF 2 som používal ohnutie Backstrom, kde je špička zatočená do peknej vrtule a aj ohyb je väčší, pri LT mám Quicka, s ktorým sa mi až tak dobre nepracuje, špička veľmi ohnutá nieje a už mi pri vyhadzovaní puk pár krát skĺzol po čepeli a dopadlo to veľkým kiksom.

  TF 2 je určite mäkšia či na prácu s pukom, alebo aj na opotrebovanie hokejky. Po pár sekerách už mala hokejka či na rúčke od príklepu, alebo aj pádle dosť veľké šrámy. LT je tvrdšia, na hokejke vidno čmuhy od pukov, no po sekerách nie sú žiadne priehlbiny, hokejka je vystužená a aj pätka a špička hokejky je povrchovo zosilnená nejakým čiernym vláknom s 3k carbonom. Práve tieto vlákna v hrane, v pätke a špičke napomáhajú hokejke, aby vydržala viac.

  Celkovo by som prirovnal TF 2 k hokejkám rady Montreral, Frontier či prvým Warriorkam, všetko made in Finland – ľahké, perfektné na prácu s pukom no opotrebenie prichádza skôr, LT je určite dobrý krok, ak hľadáte niečo, čo dlho dlho vydrží. LT mi príde tažšia ako TF2, nakoľko je tam toho materiálu viac a aj povrchová úprava lakovaním alebo čím to je trošku zohrala úlohu na váhe.

  Obidva hokejky odporúčam, ak nieste zástancami carbonových hokejok, myslím si že dané warriorky bude to pravé orechové.

  imagebam.com imagebam.com imagebam.com

  imagebam.com

  • This topic was modified 3 years, 2 months ago by  ondrasek.
Viewing 1 post (of 1 total)

You must be logged in to reply to this topic.